sobota 7. července 2018

Kniha střihů z roku 1930 (Giveaway)...


 ... je jeden z mých pokladů. Je nádherná a tak jednoduchá. Musím vždycky smeknout před našimi předky, jak měly vše jednoduché a srozumitelné.
Tady nabízím náhled do taje střihů a módy 30-tých let. 

A teď si můžete o tuto knihu zasoutěžit! Pravidla soutěže najdete pod článkem.


Bohužel pásky na střihy nejsou všechny, ale nevadí, zjistila jsem dle pravítka, že když se spojí linie ostatní velikostní pásky se dají bez problémů dokreslit.
Čísla v horní řadě značí obvod v cm buď hrudníku nebo pasu a tento pásek se pak používá k vytvoření střihu.
 Zde návod jaká velikost je Vaše.
 Tady je ukázka, jak se střih tvoří. Jednoduché že?

 A střihová kolečka, dofotila jsem, která chyběla, takže střihy jsou kompletní.Takže zde jsou podmínky soutěže:
Podmínky soutěže:
1) být nebo stát se mým pravidelným čtenářem na blogu (přihlásit k odběru se můžete kliknutím v pravém horním rohu na odebírat) nebo případně sledovat moje facebookové (být v přátelích) nebo instagramové stránky (sledovat).
2) napsat komentář pod tento článek na blogu (prosím ne jinde jen na blogu) se soutěží GIVEAWAY, že se chcete zúčastnit soutěže a připsat co se Vám líbí na období 30-tých let  
3) pokud na svůj blog či facebookové stránky dáte odkaz na tuto soutěž dostanete k výhře ještě malý dárek navíc
Samozřejmě nikoho nenutím, ale chci, aby se soutěže účastnili lidé, kteří můj blog sledují a zajímá je co mě baví a zajímá a co tvořím. Chci prostě odměnit někoho z VÁS. A to je vše a můžete začít soutěžit!
Prosím,  protože nemám číslované komentáře pište komentář, jen pokud se CHCETE soutěže ÚČASTNIT, ať nemusím promazávat komentáře, které budou obsahovat jiné komentáře a ne, že chcete soutěžit. Ráda si přečtu všechny Vaše komentáře, ale u jiného příspěvku než je tento.
Soutěž bude ukončena 14.7.2018 v 19.00 hodin.
Přeji hodně štěstí!:)


Cena pro výherce:

Tato kniha střihů SYMETRA

2 komentáře:

Ilona Ř. řekl(a)...

Blani,tak tohle je super dárek 🎁! Střihy bych moc ráda vlastnila!Třeba bych zase oprašila šicí stroj😉Kdysi jsem to šila částo,můj děda byl krejčí ☺Měj se moc hezky a třeba se podaří o prázdninách potkat i osobně! 👋

Blanka M. řekl(a)...

Dobrý den Ilonko,

gratuluji, kniha střihů je Vaše!!! Prosím napište mi adresu na meil, pošlu Vám ji. Hezký den Blanka

Focení z blízka ...

... je opravdu kouzelné. Rostlinku, či jiný objekt vezmeme do detailů. Rostliny jsou opravdu nejhezčí třeba s rosou, slunečním svitem nebo ...