pondělí 8. ledna 2018

Připravuji se na jaro ...

... taky když není pořádná zima se ve vás honí myšlenky na jaro? U mě to je každý rok. Vymýšlím plán zahrádky, jak ji letos udělám a co do ní přidám. Už jsem si zase doplnila semínka o nové druhy co ještě nemám. Tak tohle letos zkusím, už se moc těším co mi z toho vzejde.(obrázky stroj internet)

2 komentáře:

Martina Kopecká řekl(a)...

Zima nám ještě ani pořádně nezačala a já už korzuji po zahradě a vyhlížím jaro, takže naprosto chápu.
Eukalypt je krásný, ale bohužel u nás neumí přezimovat, ani doma.
A černá rajčátka bych nedoporučovala. Pěstovala je moje ségra a říkala, že to je opruz, protože jim hodně dlouho trvá než dozrají.
Já letos zkusím lilky a ráda bych fíkovník, ten se dá pěstovat i v nádobách. Ach, jak se těším...
:)

Blanka M. řekl(a)...

Martinko, já také a strašně moc. Už aby bylo jaro. Stejně to nevydržím a když bude hezky půjdu připravovat zahrádku. Nakoupila jsem si spousty krásných knih o zeleninové zahradě, třeba pěstování na 1m2 se střídáním plodin. Povedená knížka. Eukalipt určitě zkusím doma, myslím, že u nás by mohl vydržet, máme hodně světla a teplo. Rajčátka tedy zkusím jen jednu rostlinu, zkoušela jsem fialová a ta byla moc dobrá. Lilky mi jdou, ale nevím co z nich, přijdou mi jako houba a ty nemám moc ráda, určitě jde o dobrý recept.

Zádveří v novém kabátě ...

... už je. Dodělala jsem ho včera a mám z něj obrovskou radost. Líbí se mi jednoduchý, čistý severský styl a tak jsem se pokusila o něj prá...