Změna obývacího pokoje ...

... už byla v mé hlavě dlouho. Mám moc ráda naše bydlení, ale v obývacím pokoji už jsme se poslední dobou necítila dobře. Prostě to chtělo změnu. Přes zimu, kdy bylo hodně času jsem pátrala na internetu, kde je spousty nádherné inspiraci a našla jsem si tam i tu svou, v jakém duchu bych chtěla obývací pokoj předělat.

A když už víte jak, tak se v hlavě rodí další a další nápady a samozřejmě začal čas, kdy jsem si začala shánět kovové police, dekorace a barvy, abych měla vše připraveno na den "D".

No znáte to. Stále se vše posouvalo a jak už byla jak na trní. Nejprve bylo potřeba vybudovat sádrokartonovou příčku, která by předělila obývací prostor od toho pracovního. Když už se podařila tak, tak už vše běželo jak na drátkách a byla jsem ve svém živlu. Vystěhovat, protřídit, uklidit, vymalovat, narovnat, přestěhovat, zase uklidit a načančat.

Hurá a konečně vše hotovo a tady se mohu podělit s vámi, jakou změnu jsem provedla.

PŮVODNÍ STAV


 

A NYNÍ NOVÝ STAV

♥ ♥ ♥

Komentáře

Larisa píše…
Našel jsem Mr. Pedro na blogu od někoho, kdo ho doporučuje každému, kdo hledá půjčku. Byl jsem tak nadšený a motivovaný být v této pozici finanční svobody, protože moje rodina hladověla, oslovil jsem pana Mr. Pedro v žádosti, kterou jsem mu řekl, můj životní příběh o finanční situaci, pošle mi formulář žádosti, abych vyplnil své údaje, což jsem udělal, poté, co mi poslal smlouvu o půjčce, předal jsem ji svému právníkovi k vyřízení podívejte se a poraďte mi jak dál. Podepsal jsem smlouvu o půjčce poté, co byla moje půjčka schválena před několika hodinami, banka mě kontaktuje ohledně převodu prostředků a poplatků, které musím uhradit na přepážce banky. bylo velmi příjemné pracovat s panem Pedrem a velmi mu děkuji za pomoc, kterou mi poskytl a která opravdu pomohla mé rodině hladovět. Kontaktujte prosím Mr. Pedro na e-mailu: pedroloanss@gmail.com, protože je vždy zaneprázdněn, ale mají s ním také dalšího profesionálního spoluhráče.

Oblíbené příspěvky