úterý 10. dubna 2018

Semínka původních odrůd ...


..., které nabízí na svých stránkách Kateřina Winterová.
zdroj: Culina Botanica


Miluji pořad Herbář, který sleduji již od začátku a také pořad Kouzelné bylinky. V současné době bohužel neběží ani jeden z nich, ale jednotlivé díly si můžete pustit na stránkách ČT1. Jsou poučné a snažím se vrátit zpátky ke kořenům a chovat se lépe k přírodě, vlastní zahradě a tím potažmo i k sobě. Záleží mi na tom co jíme, jak zeleninu a ovoce vypěstuji. Přečetla jsem spousty článků na internetu, nakoupila spousty nádherných knih a teď se snažím vše zkoušet v praxi. Hnojiva používám jen přírodní nebo používám výluhy z rostlin. Každý je na něco jiného a kdo jiný než naše babičky to mohl vědět lépe.

Tak milé zahradnice, zamyslete se nad svými zahrádkami a zkusme udělat něco pro sebe a své blízké a co může být lepšího než práce na zahradě, která povznáší ducha a uklidňuje a plody své práce zase přenést do kuchyně a zamyslet se nad jídlem, které jíme.

Držím palce a vězte bude Vás to bavit a ten dobrý pocit určitě stojí za to!!!


Žádné komentáře:

Prostírání v šedé ...

... také na přání. Sada je po 4 kusech kulatého prostírání pod talíře a 4 ks prostírání pod skleničky. V kombinaci s ozdobou z kůže. Dá se ...