Kouzlo podzimu ...

Zdravím milé blogerky. 
Nastupuje nejkrásnější roční období, které miluji a to "podzim" Je nádherný pro "babí léto" krásné teploučké počasí a dřívějším stmívání, které je romantické a můžou už svítit světýlka a svíčky. Svíčky také zbožňuji, dělají kouzelnou domácí atmosféru. Miluji hlavně svíčky od Yankee cadle, které mají nádhernou vůni a dlouho vydrží. Nabízí širokou škálu vůní a velikostí, že si každý vybere. Mrkněte tady:

www.yankeesvicky.czA pak si dát  dobrý čaj, štrůdl a zalézt si pod dečku a číst si nádherné časopisy mi přijde je dobrý typ na příjemně strávený večer v dnešní uspěchané době.

Moje oblíbené časopisy
Jablíčkové období, jde z nich tolika dobrot a jsou cenově dostupné pro všechny
Typ na nákup suchých směsí pro domácí pečený chleba, zaručeně zdravýA tady ještě jeden časopis, který změnil "design" k lepšímu. Spousta dobrých nápadů a praktických dárečků jako třeba samolepky na sklenice na potraviny. Už je mám doma nalepené na sklenice z IKEI a vypadá to parádně!!!!

KRÁSNÝ PODZIM !!!


Komentáře

Dagmar G. píše…
Krásné období na přípravu dobrůtek na zimu/křížaly/ a také období čajíčkování. Pro mne začíná období večerního tvoření. Hodně inspirace z časopisů a držím palce k vylepšení domácí situace. dg

Oblíbené příspěvky